Ktery to asi je nejtezsi mluveny jazyk ve svete?

nejtezsi mluveny jazyk ve svete?
Doplňuji:
Pro Cechy.

Nejlepší odpověď
quentos

slyšel jsem o odnoži eskymáčtiny se čtyřmi sty pády … na tu asi žádnej nemá

Další odpovědi
Miroslavst

záleží kdo se ptá. Pro číňana to nebude čínština, pro čecha to nebude čeština.

chucky

Tak jsem mrkla na net

Desať najťažších jazykov na tejto planéte:
10. nemčina
09. francúzština
08. čínština
07. japončina
06. jazyk oboch Kórei je rovnaký, takže kórejština
05. perzština
04. arabčina
03. fínština
02. maďarčina
01. najťažším jazykom akým sa hovorí na tejto planéte je Slovenčina.

Zdroj: http://hoax.cz/ho­ax/slovencina---nejtezsi-jazyk-na-svete/

mojitek

Myslim,ze nejtezsim jazykem je cestina.Cesky perfektne umi jen maloktery profesor cestiny…
V Číně se clovek z jednoho regionu nedorozumi s clovekem z druheho regionu.. :o)

iwetax

Pro mě všechny neslovanské. Nechápu proč se ve světě nemluví jiným jazykem.

Nikuška

já bych řekla, že asi čínština apod. jazyky.