Gus_Fring

Který sport (sportovní kroužek) se dá začít dělat od 15? Zbytek v popisu otázky.

Samozřejmě, že se všechny dají začít v 15. Ale pokud začnu hrát v 15 fotbal a nebudu mít nějaký obrovský talent, tak nedosáhnou na úroveň 15ti letých fotbalistů, kteří hrají klasický od 6, 7 let. A možná ani ne na úroveň 12ti letých. A je to demotivační. Stejně tak hokej, florbal, volejbal, judo apod. Existuje však něco, kde téměř všichni začínají od věku 14,15 nebo 16 let?

Šachy právěže hraji za tým, ale není to fyzický sport.

Odpovědi
autacek

Zkus šachy.