Rokio

Který školní předmět vám jde nejlépe?

Co vám ze školy jde nejlépe?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný. Do školy jsem přestal chodit už před několika desítkami let.

Další odpovědi
Emefej

Dnes už žádný, povinnou školní docházku jsem úspěšně dokončil v roce 1967.

talka

Bavila mě fyzika a chemie, matiku a tělocvik jsem chtěla jít studovat; řeči mi moc nešly, ale přesto jsem chodila i nepovinně na A kromě povinných: němčiny, francouzštiny a latiny. Stále bych doporučovala místo několika jazyků zavést povinně esperanto.

arachis

Vždy to byla přírodověda, přírodopis a pak psychologie.Vždy za jedna. A z té psy. jsem byla jediná ze třídy. Byla a jsem na to patřičně hrdá, ovšem k ničemu mi to není, ale pamatuji si to do dnes. Stejně jako fotosyntézu.

Dismas

tělocvik, hudebka, dějepis, čeština.

turbo085

Čeština, zeměpis, biologie, psychologie