Gus_Fring

Který školní předmět byl pro vás nejobtížnější?

Nikoliv nejneoblíbenější, ale nejobtížnější.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Něco jiného. Co?

Výtvarná a hudební výchova. STRAŠNÉ PEKLO!!! I kdybych se na hlavu postavil, tohle jsem prostě nedával. A to, že jsem měl na vysvědčení z obojího dvojky bylo jen proto, aby mi to „nepokazilo průměr“ – zkrátka nezaslouženě „z milosti“, no. :)

Další odpovědi
Kepler

Matematika

Jakmile došlo na infinitezimální počet a integrály, už mi to hlava nebrala. Nikdy mi to ale nevadilo, nikdy v životě jsem to nepotřeboval.

zbyndo

Matematika

quentos

Fyzika

… zpočátku za jedna, pak čím dál hůř, před maturitou jsem z ní málem propadl…

DoTazatel

Něco jiného. Co?

Vždy záleželo na učitelovi. Nejobtížnější jako takový nebyl žádný předmět. Nejnenáviděnjější, nejobtížnější a nejkomplikoovanější byl vždycky ten předmět, ve kterém byl nejhorší učitel – což záleželo taky na ročníku atd, protože se střídali. (Pokud je učitel přísný, nespravedlivý, má zcela špatný a chaotický výklad i celkový přístup, tak takový předmět, který vyučuje je vždy nejhorší. Já třeba bych měl zájem o všechny předměty, rptože samy o sobě jsou zajímavé, ale jak už jsem psal, tak vždy to záleží na učiteli. Třeba jeden ročník jsem naprosto nenáviděl dějepis, přestože historii a litaraturu mám ze všeho nejraději… Nebo třeba dost mě bavila fyzika, ale neměl jsem ani jednoho dobrého fyzikáře a předmět byl pro mě proto dost často zároveň nejnepříjemnější i nejobtížnější).

Každý předmět je ve své podstatě jednoduchý, má v sobě své kouzlo a dokáže upoutat, zaujmout. Stačí jen vzbudit ten zájem, nadšení do toho předmětu.

Mc Merkurion

Něco jiného. Co?

… zpěv … mám absolutní hluch …

Rokio

Něco jiného. Co?

Účetnictví. Překvapivě si po absolvování OA vedu účetnictví každý měsíc až do teď a stále v tom pokračuji.

elkon

Chemie

RyuzakiKate

Něco jiného. Co?

Tělocvik…
Ten byl teda spíš nejútrpnější.

anonym

Chemie

Chemie bohužel, jsem si jistý že by mne mohla bavit ale měli jsme jako třída smůlu na soudružku učitelnici která svým děsivým přístupem odradila jakýkoliv zárodek zájmu o chemii v řadách žactva, bylo příliš deprimující a děsivé tu osobu vnímat natož pochopit co říká … protože nebylo věty kterou by neproložila nějakým osobním útokem, zákeřnou poznámkou či prostě jen odporně cynickým úšklebkem 🙂 … snad bych to zpětně hodnotil jinak kdybych s ní měl opět možnost promluvit ale tehdy jsme to tak vnímali a v chemii měli příšerné výsledky. V výměně kantora nikdy nedošlo a na střední škole už chemie chyběla zcela … je to škoda.

zjentek

Český jazyk

Tw!st

Něco jiného. Co?

Souhlasím s Rokiem, bylo to účetnictví.

Lotr2008

Něco jiného. Co?

Informatika mi moc nešla.

briketka10

Chemie

Chemie a fyzika stála za prdalčky a
s matikou jsem taky kámoška nebyla :(

jirka F

Něco jiného. Co?

Květinářství,když došlo na latinu dobrovolně jsem raději přešel na NSOU.

marci1

Matematika

Dokázala jsem se s výsledkem dostat libovolně blízko tomu, který mi měl vyjít, ale přesně k němu jsem se nedostala … 🙂

dubraro

Něco jiného. Co?

Tělocvik a výtvarná výchova.

GM

Něco jiného. Co?

Účetnictví. Naprosto neschopná profesorka, neměla zájem něco vysvětlit .
Naštěstí to nebyl můj maturitní předmět