Rohlik

Který rok se dočkáme nejvíce nepracovních dní v roce?

V kterém roce se dočkáme nejvíce nepracovních dní v ČR? Nepracovní dny jsou státem uznávané svátky a víkendy.
PS: Je tu šance, že se může počet svátků měnit podle toho jak politici mění zákony, ale dejme tomu, že by k tomuto nedošlo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já už jeden takový za sebou mám – plných 365! Mně už nikdo nedonutí pracovat ani párem volů ze sociálky. Důchod je boží!

Další odpovědi
Radius

Zkoušel jsem pro zajímavost stránku, kde se to rychle spočítá (Pracovní kalkulačka, níže uvádím na ni odkaz) a počet pracovních dní v roce je 250 až 252. Stačí tam zadat 1.1.2020 do 31.12.2020 a kliknout na to „délka je“ a ono se to hned ukáže ve dnech.

Zdroj: http://kalendar­.beda.cz/pracov­ni-kalkulacka