Avatar uživatele
Kelt

Který rok byste vybrali jako nejdůležitější v historii?

Historia magistra vitae. Pokud se podíváte do historie, kterou událost byste zařadili jako nejdůležitější? V kterém roce se stala. Let člověka do vesmíru, první letadlo, vlak, uznání Heliocentrické soustavy, dobytí Bastily, objevení Ameriky, první plavba kolem světa atd. Co je podle vás ta nej událost? Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, marci1 před 2548 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pro mně moje narození, ty ostatní jen tak plynou okolo mne …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Asitak 200 000 p.n.l – ´vznik´ Homo sapiens recens.
😉
Vše následné v dějinách lidstva zapříčinila evoluce tohoto druhu…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Těch důležitých bylo dosti, ale stále doufám, že ten nejdůležitější pro to, aby lidé žili v míru a pokoji teprve nastane. Je to asi klišé, ale věřit v to mohu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Mezinárodní geofyzikální rok, který proběhl od 1. července 1957 do 31. prosince 1958. Jednalo se o významnou mezinárodní akci, na níž spolupracovali odborníci z několika desítek zemí. Hlavním cílem byla mezinárodní spolupráce při výzkumu fyziky atmosféry, kosmického prostoru a zemského tělesa. V rámci geofyzikálního roku vyslaly SSSR i USA své první výzkumné družice.
(wiki)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

28.9.1944

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jaro 1917, kdy německá tajná služba dopravila soudruha Lenina ze Švýcarska do Ruska, včetně finanční podpory a zbraní, aby provedl revoluci a tím započal bolševický komunismus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Příchod Cyrila a Metoděje v roce 863.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek