Lucaso

Který redakční systém je lepší?

Který z níže uvedených redakčních systémů je pro vás lepší (a proč)?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
smitka

Wordpress

Doplňuji:
Pro Wordpress je podle mě nejvíce dostupných pluginů a rozšíření zdarma. Administrace je mnohem pochopitelnější i pro laiky (např. vysvětlit v joomle komponenty a moduly a i provést banální úkony jako je přidání položky do menu je pro některé uživatele téměř nemožné). Drupal je zase mnohem náročnější na nasazení.
Wordpress je v tomto ohledu jednoduchý pro obě skupiny – uživatele i správce.

Pro velmi jednoduchý web je možné použít i např. Get Simple (http://get-simple.info/), který nepotřebuje ani databázi.

Další odpovědi
Tryphena

Wordpress

Doplňuji:
Pro mě je v porovnání třeba s Jomlou, nebo Drupalem nejlepší Wordpress. Jednoduchá instalace jak samotného systému, tak pluginů a témat (kterých je teda fakt spousta), dobrá podpora.

anonym

Wordpress

Wordpress co se týče programování je jednoduchý, jelikož hierarchická struktura funkcí je jednoduchá.

Na kompletní úpravu systému je nejednodušší PHP-Fusion, jehož jádro (core) je sepsáno na rychlo, tak že i začátečník si ho dokáže přizpůsobit podle sebe.

Bedy

Jiný

Osobně mám nejradši Sunlight CMS. Ale ten je méně známý a méně rozšířený jak Wordpress. Ale i to má své výhody.

Jinak hosting Endora.cz umí automatickou instalaci řady redakčních systému, jak Sunlightu, tak i Wordpressu či pokročilejší Joomly nebo profesionálního Drupalu.