zjentek

Který prohlížeč zvolil za své logo kompas?

Který browser má logo kompasu?

Nejlepší odpověď
Dochy

Chtěl jsem napsat Netscape Navigator, blahé paměti, ale on měl kormidelní kolo…
Tak zkusím Safari.

Další odpovědi
annas

Je to webový prohlížeč Safari.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Safari_(we­bov%C3%BD_proh­l%C3%AD%C5%BE­e%C4%8D)

Funna

Safari

Edison

Safari.

anonym

Safari … Založeny na stejném jádru jako Google Chrome (jen starší verzi toho jádra) a dnes patrně jediný prohlížeč který není multiplatformní (tj jako jediný je nezávislý na OS stejného dodavatele)

Dochy

Ge0rge: „tj jako jediný je nezávislý na OS stejného dodavatele“ neuklepl ses? Opravdu je nezávislý na OS?