SonsyMite

který program mi otevře PDF tak, aby se dal obsach skopírovat?

*obsah (preklep)

Nejlepší odpověď
Hlada

Tato otázka tu byla mnohokrát. Použijte pole Vyhledat.
PDF lze snadno převést do editovatelného formátu. Více v ostatních odpovědích.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=PDF&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud není v ODF souboru zakázáno možnost kopírování obsahu, tak to jde normálně označit, kontextové menu a kopírovat.

Pokud to autor dokumentu zakázal při tvorbě PDF tak už jedině nějaké hackerské nástroje, a to už je na hraně zákona.