indidi

Který program je nejlepší na vkládání titulku, tak jak PewDiePie.

Potřeboval bych program na vkládání titulku do filmu, tak jak to dělá PewDiePie v montažích. (Kdo nezná, tak tady je ukázka https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dt3BvMyH­jlc ) Prostě abych tam mohl snadno střídat texty a obrázky atd.. Vím že to jde třeba v Sony Vegas, Corelu, Adobe Premier a podobné, ale já bych potřeboval nějaký jednoduchý program. (nemá smysl kupovat si něco za 1500,– když to použiju na jedno video a ještě k tomu jenom na psaní textu)

Odpovědi
Zbynas

Adobe After Effect je sharware na 30 dní, takže v pohodě na to jedno video.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/os­tatni/adobe-after-effects/?g[hledano]=ado­be%20after%20ef­fects%207.0&g[oz]=7­.0&g[up]=Profes­sional

ShadowCZ

Pokud hledáte něco opravdu jednoduchého a nejste moc náročný, tak doporučuji Windows Movie Maker. Co vím, tak je zcela zadarmo, nabízí pár desítek „animaci“ textů, od základní po různě přilétající text, samozřejmostí je v něm změna velikosti písma, barva písma, úprava písma (kurzíva, tučné písmo,…). Pokuď hledáte složitější, máte zde na omezenou časovou dobu mnoho programu jako např. Sony Vegas nebo již zde zmiňovaný AAE.