nika.dandy

který problém dnes astronomům várazně ztěžuje jejich práci?

olimpiáda

Odpovědi
Drap

Světelné znečištění oblohy. Jezdí spousta dopravních prostředků, je spoust firem, měst a lidí. Jakmile se setmí, tak všichni svítí. Nesvítí všechno jen dolů, ale část světla uniká nahoru a je problé, přes tuto světelnou mlhu pozorovat vesmír. Proto velké dalekohledy a observatoře se staví v horách a v místech, kde je toto znečištění minimální

Děda Louda

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kter%C3%BD%20pro­bl%C3%A9m%20dnes­Vepište odpověď…