Illines

Ktery prirodni zivel,je nejsilnejsi?Proc?

Nejlepší odpověď
Damiana

voda

Přikláněla bych se k vodě. Je dravá, silná, smete všechno, co jí přijde do cesty. Ale podle mne jsou všechny uvedené živly na sobě vzájemně závislé.

Další odpovědi
annas

voda

Zaažila jsem všechny živly. V r. 1997 povodně – 1,5 m vody v domku, všude kolem špinavá voda, někteří se bavili tím, že jezdila na loďkách. Další velká voda už nadělala jene menší škodu.
Oheň – při bouři sjel blesk po bleskosvodu, uzemněním rádia pak do místnosti, asi nějaký zkrat a začal hořet gauč.
Tornádo – naším město se prohnalo v r. 2004 a způsobilo obrovské škody. Pohled z okna – stromy padaly jako třísky, kolem létaly plechové střechy. Hrůza, děs.

Říká se, že před ohněm utečeš, před vodou nikoliv.

VampGirl

voda

Hlasuji pro vodu. Vždycky když vidím, co voda dokáže třeba při záplavách, nebo po při jarním tání, nestačí se člověk někdy ani divit. A to nemluvím o tsunami.

Drap

voda

A nejen voda ale i uragán. Proti ohni lze nějak bojovat, proti vodě a uragánu velmi obtížně a snad dlouhodobě. Když ale přijdou tak nei pomoci.

samicek333

vzduch(vitr az po uragan atd.)

Oheň se dá uhasit, voda vyschne a odpaří se do vzduchu, takže určitě vzduch.

venkovan

voda

Voda – je rodu ženského a tím je vše řečeno.

HelpMine

vzduch(vitr az po uragan atd.)

Drahuška

voda

verunka483

ohen