HOMER

který přehrávač umí posouvat titulky?

potřebuju rychle nějaký přehrávač(program) co umí posunout titulky aby seďely,víte někdo?
Doplňuji:
nevím,myslím že ne..potřebuju ty titulky pouze posunout cca o deset sec. dozadu,vím jistě že už jsem měl přehrávač co to uměl,ale už si nepamatuju který.

Nejlepší odpověď
Tombik

Samozřejmě že existuje například VLC!
Doplňuji:
Dokonce je na to program:

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/ostat­ni/posun-titulku/

Další odpovědi
maminomimino

takovej neexistuje- musíš si titulky upravit v prográmku kterej je přečasuje.
asi máš jiné časovani filmu a jiné titulky:
např:( video frame 29) a titulky na frame 25.
Pak ti film utíká- a titulky nesedí
Doplňuji:
TAK SORRY ASI SEM NEPOCHOPIL -JA MYSLEL ŽE SE TITULKY SPOŽĎUJOU- AONO JENOM POSUNOUT