zjentek

Který partie těla se nejdříve opotřebují?

Který parte jsou pro vás nejbolestivější?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já nevím, je mně 71 let, 10 let mám rakovinu, ale nejopotřebovanější mám penis a to jsem celý život poctivě makal a makám i dnes. I domek jsem si postavil. Když se na něj podívám je mně smutno. Klouby mně nebolí.

Další odpovědi
anonym

Kyčle,kotníky,ko­lena,mozek,srdce a pohlavní orgány/ty dostávají zabrat si nejvíc ☹/

briketka10

Myslím si, že se nejdříve opotřebují klouby
u nohou a rukou. Záda s páteří.

Pokud bychom chtěli seřadit hodnocené oblasti
od nejvíce po nejméně zatíženou,
dospěli bychom k tomuto pořadí:

  1. hodnocení břicha
  2. hodnocení držení trupu
  3. držení pletence ramenního
  4. bederní oblasti
  5. držení hlavy
  6. držení pánve
  7. hodnocení držení těla v oblasti ramen a lopatek
  8. hodnocení hrudníku
  9. krční úsek z laterálního pohledu
  10. držení zad
  11. držení hrudníku
  12. hodnocení dolních končetin

Kepler

Já bych to určil jako klouby, protože Stvořitel byl tak blbý, že nevěděl o existenci kola. No a nakonec je to mozek, ale na druhé straně nemá artrózu, takže vlastní blbost nebolí. Radši se vymluví na německého lékaře, co mu furt schovává věci po celém bytě.

marci1

Vzhledem k tomu, že jsme již lidé „vzpřímení“ a chodíme po dvou, tak budou nejdříve opotřebované klouby (hlavně kolena, kyčle, ramena)) a páteř (zvláště pak bederní část). 🙂