Heřman

Který OS je nejlepší v mobilu a proč.

Buď v obyčejném nebo v dotykovém mobilu.

Nejlepší odpověď
www

Pro mne žádný, poněvadž jsem na ovládání zvyklý a zatím zcela vyhovuje 😁!

Další odpovědi
korbic92

Pro kazdeho je jiny,pro me iOS od Applu,pro nekoho android a ted se dost rozjizdi i Windows phone:) kazdy nabidne neco

astroamateur

Pokud máš kartu (platební) tak iOS tam jsou sice aplikace zadarmo ale většina z nich jsou placená (a velmi draze) android je sice skvělý ale na marketu se občas objeví nějaký ten problém s viry kradoucí uživatelská data v nainstalovaný apk. windows phone jsem nezkoušel a ani nehodlám slyšel sem že je pěkně na prd :)