Avatar uživatele
Heřman

Který operační systém v mobilu je lepší než ten druhý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Android

záleží na tom o jaké verzi androida se bavíme

od verze 4.0 se jedná o technicky perfektní řešení které je s iphone naprosto srovnatelné, a nelze o něm tvrdit že by bylo v čemkoliv horší, spíše naopak.

Druhým hlediskem je hardware, když si koupíte ten nejlevnější android telefon za 3 tisíce je jisté že jeho hardware bude pomalý a naprosto nesrovnatelný s tím co je uvnitř drahého iPhonu 4S … naopak pokud koupíte cenově srovnatelný android telefon například Samsung Galaxy S II nebo XPERIA ARC nebo HTC ONE X pak si můžete být jisti že kvalitou bude s iPhone naprosto srovnatelný, ne li spíše lepší

… volba je tedy jen na vás.
Doplňuji:
mnozí popisují špatnou zkušenost s velmi levnými telefony a tablety s androidem … uvažte, že tato platforma běží na široké škále různých hardwarových konfigurací a je pouze na vás abyste nepodlehli cenově „super výhodným“ modelům které jsou výkonostně velmi očesané a zcela logicky nenabízí žádný vysoký uživatelský komfort

… pokud chcete férově porovnávat obě platformy, nemůžete porovnávat android telefon za 3000,– s očesanou konfigurací a iPhone za 13000,– je třeba do srovnání dát rovněž špičkový android telefon s cenou kolem 10000,– jakým je GALAXY NEXUS nebo GALAXY i9000, pak má smysl srovnávat … ušetříte asi jen 3000,– proti iphonu ale získáte už android telefon který se iPhonu skutečně vyrovná, v případě GALAXY i9000 například daleko vyšší odolností konstrukce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Android

Je to skutečný operační systém se vším všudy a bez omezeních které má IOS – můžu si nainstalovat a přehrávat co se mi zlíbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kazisvět

IPhone

doufám však, že předražené iPhony Android brzy kvalitou dožene

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Android

Podle mě je lepší Android. Jednou jsem měl Iphone a hned jsem ho omylem zablokoval, myslím, že jsou poruchové, a nebo spíš, že člověk, který chce vlastnit Iphone, tak by o tom měl vědět spoustu informací. Protože, když je neví, tak se mu stane nějaká nehoda, jako mě. :)
Proto volím Android, ale zkušenosti s ním moc nemám…
Já mám Win. Mobile, který taky není zas tak špatný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

IPhone

Možná volím jen zaujatě podle toho že jsem koupila tablet s Androidem a za dva dny ho běžela vrátit. Padal každých 10 min.
Na mobilu může být i stabilita systému lepší a také asi víc záleží na značce zařízení, ale IPhone mi připadá mnohem víc propracovaný, ale nemám ho, tak to je možná jen iluze. Nakonec stejně rozhodne cena versus požadavky ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
astroamateur

Android

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek