ZangetsuTS

Který operační systém má nej design ?

Který
Vyjmenujte kdyžtak 2 prosím
a napište kterí je první nej ak terý druhý díky
Skiny ne :(
a témata
to se nepočítá :P

Nejlepší odpověď
briketka10

nechci nic říkat, ale není ti už trochu blbý pokládat tak trapný otázky, když nedostaneš pořádnou odpověď, to ti to není ještě dostatečně jasný !!
Doplňuji:
koleduješ si někdy i o vymazání, všem tu přikazuješ co máme, nemáme udělat a hledat, napsat, jmenovat..
to vše se dá najít na webu a jestli jsi si všiml ještě nemáš ani jeden bod za zajímavou otázku, chápeš vůbec smysl proč tu jsi ?

pokus se napsat smysluplnou otázku..

Další odpovědi
ondra07

Co máš furt s těma OS?
Jinak mně se strašně líbí Win7, když jsem na něj přešel z Win XP, tak jsem si ho nemohl vynachválit :) … Je takový přehlednější, rychlejší …

SeptikB

Jednoznačně MS-DOS !

Btw opravdu by mě zajímalo smysl takovéto otázky… nedokážu si představit, k čemu to někomu může být dobré vědět…