AnnMary

Který odhadce? Toho kterého nabízí banka?

Mám si nechat „ocenit“ byt odhadcem, kterého mi nabízí banka, nebo si mám „sehnat“ svého? Lze odhadci například zavolat, zeptat by se na kolik by to tak viděl a poté ho buď odmítnout nebo příjmout? Lze to? Máte nějaké zkušenosti nebo rady?:) Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný odhadce neurčí cenu po telefonu. Odhadce si můžeš vybrat kterého chceš. Některé banky však chtějí i přesto ještě posouzení svým znalcem.

Další odpovědi
Mc Merkurion

jak píše drap,bude-li to pro banku,můžeš si sehnat koho chceš,banka dá stejně na názor toho svýho