Miroslavst

Který obraz se stal v celosvětovém žebříčku rekordů absolutně nejdražším uměleckým dílem vydraženým na aukci?

Jak se jmenoval obraz, kdo je jeho autorem a za kolik se vydražil?
Šest sběratelů, jejichž finanční souboj trval osm minut a šest vteřin, se 4. května utkalo o obraz, který se stal v celosvětovém žebříčku rekordů absolutně nejdražším uměleckým dílem vydraženým na aukci.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Loni na jaře byl v New Yorku na aukci firmy Christie’s prodán za 106,5 miliónu dolarů akt od malíře Pabla Picassa, který se stal v celosvětovém žebříčku rekordů absolutně nejdražším uměleckým dílem vydraženým na aukci

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2242­20-nejstrezenejsi-tajemstvi-v-zivote-malire-pabla-picassa-mladicka-modelka.html