Karelcz

Který obchod v ČR nabízí nejlepší reprodukce obrazů v původní velikosti?

Například obrazu „Proserpine“ – Jacob Jordaens. Jde mi o kvalitu provedení co nejblíže originálu a také velikosti a materiál jako originál.

Dík.
Doplňuji:
Vím co to je. Také vím, že existují borci kteří to namalují na stejný materiál a přesně. Pak máš možnost sehnat skvělý kousek za rozumný peníz, protože to nenese slavné jméno a část historie.

Nejlepší odpověď
arygnoc

reprodukcie slúžia na prenos obrazu, nie materiálu a techniky prevedenia.

pokiaľ chcete i materiálovú podobu a podobu prevedenia (olej, tempera, uhoľ, kvaš, akvarel ,…), hľadajte kópiu a nie reprodukciu.

rozdiel je samozrejme v kvalite i cene.

;-Q

pozrite napr. http://www.my­artprints.cz/

Další odpovědi
Lamalam

Víš co to je reprodukce? Myslíš, že se může materiálem blížit originálu malovanému olejem na plátně?
Doplňuji:
Ujasni si, co vlastně chceš. Reprodukce obrazu se vyrábí tiskovou technikou a s malováním to nemá nic společného. Ručně se malují kopie obrazů, v tom případě se nejedná o reprodukci.

Michálek1245

Reprodukce se ti moc nevyplatí. Respektive pokud to sháníš jako investici, jako dneska většina lidí, tak doporučuji originál. Online aukce obrazů jako https://www.ga­lerieubetlemske­kaple.cz/onli­ne-aukce-obrazu-aukcni-sine-artkunst/ dneska nabízejí poměrně slušné kousky, které jsou za rozumnou cenu. Samozřejmě ale záleží na tom, jak se to nacení. 🙂 Ono to naceňování umění je disciplína sama pro sebe. 🙂