David100

který notebook je lepší na hraní her ?

1– http://www.al­za.cz/acer-aspire-v3-571g-black-d394439.htm

2-http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-z580-red-d389976.htm

Nejlepší odpověď
Matthew

Jenom před mojí odpovědí doplním: V počítačích se tolik nevyznám, jsem spíše „lajk“ :)
Ale z mého hlediska bych asi doporučil to Lenovo. Oba notebooky mají skoro stejé parametry, lenovo má navíc o 2GB RAM více a nejspíš i lepší verzi NVIDIA grafické karty :) PS: Navíc jsem slyšel od kamarádů, že acery jsou docela nic moc a skoro každý ho měl na reklamaci :) Ale počkej si radši ještě na nějaký další profesionálnější názor :) nebo napiš na alzu. :)

Další odpovědi
anonym

Za 1.) Žádný jelikož je to notebook a ten není dělán na hry, k tomu je určen pevný pc.

Za 2.) Počítače obsahuje Windows 8 který má v sobě DirectX 11 → na 10 to nedáš. Tzn.: starší hry prostě tam nerozběháš.

Braník

ani jeden,na hraní her je potřeba mít pořádnou mašinu ,která bude vše v pohodě stíhat,na to notasy vhodné nejsou,pokud chceš nějaké novější hry,tak opravdu raději pořid nějakej kvalitní pc,at potom nejsi zklamanej