Avatar uživatele
anonym

Který notebook byste si vybrali z těchto dvou?

Prvni možnost Lenovo: http://www.sof­tcom.cz/produk­t/lenovo-ideapad-g580ah-i3-3110m/-4gb/-1tb/-156/-gf-2gb/-w7hp64bit-dark-metal-brasna/?flist=1
Druhá varianta HP: http://www.sof­tcom.cz/produk­t/hp-pavilion-g6-2231-156-/-b980-/-4-/-750-/-amd-/-w8-/-c5j69ea/c6s85ea-doprava-zdarma/
Prosím napište který a proč. Jde mi hlavně o porovnání procesoru a grafické karty obou modelů. Děkuji

Zajímavá 0 před 4168 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Reuef

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
podle me ma o fous lepsi grafiku, o 250GB vetsi disk ale hlavne ma Windws7 a ten druhej ma Windows 8 ktery se mi zdaji nepovedene

Upravil/a: Reuef

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
Lenovo IdeaPad má teta a je s ním spokojená. A ten druhý měl kámoš a nadával na něj, i když on si potrpí na šílené notebooky, takže jeho nebrat vážně.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

To je špatně položená otázka. Já bych si nevybral ani jeden z nich, bez ohledu na procesor a grafiku – proto ani nehlasuju v anketě. A to proto, že bych si nikdy nekoupil počítač s placeným operačním systémem. Jinak bez ohledu na to, Lenovo je vybaven intelem, takže ten, grafiky jsou cca rovnocenné.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je věc názoru. Sám jsem s Windows maximálně spokojen a co se týče osmiček, tak až na ty dlaždice pokročily zase o kus dál a jsou o něco svižnější než sedmy. Ale jinak souhlasím, bral bych také Lenovo.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Mně nejde o to, že Windows, ale že tam vůbec jsou. Když mám krabicovou verzi, tak nebudu znova platit za OEM předinstalované v počítači.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aha, tak to jo. To je pravda. Bez OS nebo s Linuxem jsou na e-shopech k mání akorát ty nejlevnější. Taky poslední dobou uvažuju o krabicových, zatím jsem jel na OEM.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet