Který notebook byste si vybrali z těchto dvou?

Prvni možnost Lenovo: http://www.sof­tcom.cz/produk­t/lenovo-ideapad-g580ah-i3-3110m/-4gb/-1tb/-156/-gf-2gb/-w7hp64bit-dark-metal-brasna/?flist=1
Druhá varianta HP: http://www.sof­tcom.cz/produk­t/hp-pavilion-g6-2231-156-/-b980-/-4-/-750-/-amd-/-w8-/-c5j69ea/c6s85ea-doprava-zdarma/
Prosím napište který a proč. Jde mi hlavně o porovnání procesoru a grafické karty obou modelů. Děkuji

Odpovědi
Reuef

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
podle me ma o fous lepsi grafiku, o 250GB vetsi disk ale hlavne ma Windws7 a ten druhej ma Windows 8 ktery se mi zdaji nepovedene

chachar1922

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
Lenovo IdeaPad má teta a je s ním spokojená. A ten druhý měl kámoš a nadával na něj, i když on si potrpí na šílené notebooky, takže jeho nebrat vážně.

cochee

To je špatně položená otázka. Já bych si nevybral ani jeden z nich, bez ohledu na procesor a grafiku – proto ani nehlasuju v anketě. A to proto, že bych si nikdy nekoupil počítač s placeným operačním systémem. Jinak bez ohledu na to, Lenovo je vybaven intelem, takže ten, grafiky jsou cca rovnocenné.

anonym

To je věc názoru. Sám jsem s Windows maximálně spokojen a co se týče osmiček, tak až na ty dlaždice pokročily zase o kus dál a jsou o něco svižnější než sedmy. Ale jinak souhlasím, bral bych také Lenovo.

cochee

Mně nejde o to, že Windows, ale že tam vůbec jsou. Když mám krabicovou verzi, tak nebudu znova platit za OEM předinstalované v počítači.

anonym

Aha, tak to jo. To je pravda. Bez OS nebo s Linuxem jsou na e-shopech k mání akorát ty nejlevnější. Taky poslední dobou uvažuju o krabicových, zatím jsem jel na OEM.