Michal Kole

Který „nenacházím slušné slovo“ vymyslel, aby se tu dala otázka doplnit jen jednou?

Po doplnění otázky může přijít lepší odpověď vyžadující další informace a tazatel nemůže otázku znova doplnit (může použít diskuzi), ale odpovídající se to nemusí dozvědět, protože do otázky už nejde.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jsou zkrátka nastavená pravidla, stejně jako že se po silnici jezdí v pravo.
Nemusí se nam to líbit, ale nezbývá, než to respektovat

Další odpovědi
briketka10

no a co je špatné ne té diskuzi každý se tam přece může podívat..

anonym

led ti už včera odpověděla zcela jasně, tak se znovu podívej, než zase začneš prudit. viz odkaz:

P.S. Mimochodem, na jiných serverech bys doslal BAN už po tvé třetí plavací otázce, tak buď rád, že ti to tu ještě tak dlouho vůbec trpí.
Doplňuji:
Ten, jemuž chceš sprostě nadávat je vlastník a provozovatel, bez něhož by sis ani neškrtl.
Máš-li takové převratné a objevné „nápady a vynálezy“, založ si svůj web a nikdo ti do toho kecat nebude.

(Drobná technická poznámka – jako provozní kapitál pro rozjezd, ti postačí lehce pod 1 milión Kč).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/u-soudu-mam-pravo-na-obhajce-proc-jej-nemam-i-na-tomto-serveru-ono-jde-neco-blbe-napsat-pak-to-nekdo-blbe-pochopi

baghira

Pokud otázka vyžaduje víc než jedno doplnění, byla to velmi špatně položená otázka.

led

Kto chce odpovedať naozaj, pozrie aj do diskusii. Nepodceňujte prosím, ochotu a inteligenciu odpovedajúcich.