Malvína

Který nelepší hotel (podle vás) jste navštívili?

Jak vám vyhovoval servis, vybavení hotelu? Kde se vám líbilo nejvíce?

P.S.: Na kategorii moc nekoukejte, je jedno, kde se hotel nachází :)

Odpovědi
Kepler

Jako svatební host jsem byl ubytován na zámku v Hradci nad Moravicí. Bylo to kouzelné.

led

V mladosti to bolo nádvorie zrúcaniny starého hradu s prespaním pod zavesenou celtovou plachtou. Vysoko klimatizovaný neustálym vetraním a sprchou z oblakov. :-p
viď „Na kategorii moc nekoukejte, je jedno, kde se hotel nachází“

Vekom už nároky pribúdali rovnako ako aj počet hviezdičiek na hoteloch po celom svete. Ale hodnotiť, ktorý je z nich je najlepší si netrúfam. Každé ubytovanie malo svoje neporovnateľné osobnosti. Rovnako pribúdali aj zážitky.

Rokio

Nikdy jsem v hotelu nebyl. Jednou jsem byl ale ubytován v penzionu v Kolíně. Bylo to tam pěkné. Skládal se ze dvou pokojů, společenské místnosti a dvou koupelen. Kuchyň byla trochu dál a byla v ní pouze lednice, ale stačilo to. Na jednom pokoji byla dokonce televize.

Dochy

Zas takový cestovatel nejsem abych mohl dělat definitivní závěry, ale zatím jsem nepotkal hotel bez chyb. A přitom jsou to takové blbosti, která bych si ve vlastním bytě opravil sám za pár minut… A tak to dokáže pokazit celkový dojem…

  • u umyvadla v koupelně dva samostatné kohoutky na teplou a studenou vodu. Takže pod jedním si ruce spaříš a po druhým si je pak ochladíš abys neměl puchýře…
  • chybějící těsnění u sprchové růžice, takže voda při sprchování stříká i poměrně neobvyklými směry
  • v koupelně odtokový kanálek bez sifonu, takže z odpadu smrdělo, vana nepřitěsněná k obkladům, takže při sprchování voda z kachliček protékala za vanu, a pod vanou pak do místnosti – ještě že tam byl ten odfláknutej kanálek (nově postavený moderní hotel v dovolenkové lokalitě)
  • garnyž mizerně přidělaná, takže spadla i se zavěsem při pokusu o roztažení

A to byli i zahraniční hotely s cenama kolem 6000 za noc (no já to neplatil 😉

Kryšpín

Severka.

Honza Hanter

Mě se moc líbilo v https://www.hotel-golf.cz/