Moniccc

Který mobilní telefon byste doporučili 17-ti leté dívce?

Sháním nějaký bohužel dotykový mobil, za průměrnou cenu, který dlouho vydrží a hned se nepokazí. Wifi, bluetooth, fotoaparát bych tam chtěla :D díky :)

Odpovědi
štamgast

Samsung Star II.

Itter

za průměrnou cenu průměrný telefon – Samsung Galaxy Ace
Samsung je spolehlivá značka a systém telefonu má celkem pohodlný.

Jinak, co jsem četl, tak si lidi chválí i malý Sony Ericsson Xperia mini (ten je dostupný i ve verzi s plnohodnotkou qwerty klávesnici)

snarkon

nejlepší poměr cena výkon ma samsung s5560 ma wifi ,foťák 5mpix sice bes OS ale za tu cenu ;)