Heřman

Který mobilní operátor je ten nejlepší ve všech ohledech jak v oblíbenosti tak i kvalitě.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

T-Mobile

kdyby byl jeden operátor jednoznačně ve všech ohledech nejlepší, ostatní operátoři by to mohli zabalit.
Chtěl jsem napsat „každý má něco“, ale pak se nabízí otázka – co tedy „má“ O2. Ten má leda kecy…

Další odpovědi
www

Vodafone

Pro mne, ale je to pouze subjektivní názor z mnoha specifických pohledů.
Otázka je nepříliš šťastně položena 😉

rosinka

Vodafone

Já jsem byla věrná Vodafonu od jejich začátků, kdy se jmenovali ještě Oskar. Pak jsem na chvíli zběhla k O2, a ti mě tak zklamali svými fígly a výhodami-nevýhodami, že jsem se vrátila k Vodafonu.

Natee

O2

V místech, kde přátelé s Vodafonem nemají signál, mám já všechny „čárky“ =)

tom004

O2

O2 jsem vybral,abych mohl odpovědět.Osobně si myslím,že každý má nějaká ta + i -. Podle mého,není nejlepší ani jeden.

GM

T-Mobile

Nevím, jestli T-Mobile je nejlepší ve všech ohledech, ale pro mne ano.

miks

Vodafone

kapka

Vodafone

monka

O2

Nejvíc se mi na něm líbí právě ty ‚kecy‘ !!

jendahun

Vodafone

Před rokem 2008 největší parchanti O2,po tomto roce získal prvenství T – mobile.V současné době se (podle mne)nejmravněji chová Vodafone.Jak jim to dlouho vydrží – toď otázka.Nevím co se stalo,ale z T – mobile se stali opravdu lumpové velkého kalibru a to jsem u nich byl 12.let.

WeeBear

Vodafone

Byl docela boj si vybrat, protože vlastním Vodafone, esemesky z mobilu píšu málo, nevolám (dobíjím ca 250,– jednou za čtvrt roku, víc nepotřebuju) a používám ho jen proto, že ho má celá naše rodina.

Každopádně bych ohledně kvality volila Vodafone.

MILAN1961

Vodafone

Používám ho již z doy kdy se jmenoval Oskar

mechanka

Vodafone

samicek333

O2

protože ho mám já :D

Đšáša <3

O2

O2 je nejlepší !!!!!