DDarent

Který mobilní operační systém je pro vás nejzajimavější?

Nejlepší odpověď
www

Popravdě mne nanadchnul nijak zvlášť žádný, ale zdá se mně Symbian intuitivnější než Android.
Možná to bude ale jen otázka zvyku, zatím se mně nechce do žádného ☹

Další odpovědi
casey

v dnesni dobe asi android. Sam mam HTC s win phone 7 a spokojen nejsem vubec. Zlaty HTC s win mobile 6.5

RomanP

Fandím Androidu i když sám mám Symbian z důvodu zaběhlosti a také proto že se zajímám nejvíc o značku Nokia. Ze všech OS v mobilech má Android velkou šanci na to stát se kvalitním systémem . Výrobci se ale předhánějí v ziskách a tudíž je kvalita a hlavně funkčnost telefonů moc nezajímá.Když tak pročítám recenze tak se zdvihá velikost procesorů na úkor baterie což výdrž telefonu 12 hodin při běžné práci je dost málo a bude hůř .