alenad

Který mobil je nejlepší: Samsung Galaxy S7, Samsung Note 4, nebo iPhone 6 plus?

Samsung Galaxy S7
Samsung Note 4
iPhone 6 plus
můžete vložit i poznámečku, proč a co vám na nich vadí

Odpovědi
anonym

To je otázka, na kterou nikdy nedostanete objektivní odpověď. Fanoušek Applu vám bude psát „jedině iPhone!“, fanoušek Samsungu to samé v bledě modrém. Je třeba si přečíst recenze ke každému modelu a ujasnit si, co od mobilního zařízení vyžaduji. Co se funkcionality a možností týká, nejvíce toho pochopitelně nabízí Note 4. Kromě vyměnitelné baterie, možnosti rozšíření úložného prostoru je tu samozřejmě multifunkční S-Pen, které žádné jiné zařízení nemá. Takže šup na Google nebo YouTube a zadat do vyhledávače „Recenze A/B/C“)

Tw!st

iPhone… mám 5ku už 3 a půl roku a pořád frčí jako nová, nic se nikdy nesekalo. jen ti poradím, možná si kup radši iPhone SE než 6 plus, pokud ti teda nevadí že je menší, protože výkon to má stejný jako 6 s a je to levnější

anonym

Ještě je třeba si uvědomit u takové otázky, že pokud by někdo chtěl nabídnout skutečně objektivní porovnání všech modelů, těžko se najde někdo, kdo vlastnil všechny tři modely. Takže jediná možnost je obrátit se na profesionály, kteří jsou placení od toho, aby napsali objektivní recenze či porovnání.

http://mobilni-telefony.mega­duel.cz/porov­nani-samsung-galaxy-note-4-vs-apple-iphone-6-plus.htm
(dole jsou odkazy na recenze)

https://mobile­net.cz/clanky/re­cenze-samsung-galaxy-s7-clen-ligy-vyjimecnych-29789