SpiderRoy

Který mobil dokáže co nejrychleji nalézt satelitní zařízení gps?

Dobrý den, vlastním sony xperia U (vlastním jej rok, android 2.3) kamarád Huawei ASCEND G525 ( vlastní jej týden, android 4.1). Společně jsme zapli v nastavení mobilu vyhledávání GPS, program gps BE ON ROAD, a ve stejnou dobu jsme dali navigovat do stejného místa. Seděli jsme vedle sebe, a shruba za minutu to kamarádovi načetlo trasu. Mi to nenašlo ani jeden signál. Chtěl bych se zeptat, v čem je problém. Hledání signálu mi trvá opravdu dlouho. Předem děkuji za odpovědi a případné řady.
Doplňuji:
Popřípadně mi můžete doporučit mobil, s velkým displejem, který rychle najde gps signál a rychle nalezne trasu. Děkuji

Odpovědi
Kankys

já jsem úplně spokojen z BlackBerry Z10 fakt mě GPS překvapila. Pak mám Sony Go a to je hrůza a ještě jsem měl ZTE Blade a to byl průměr.

McArthur

Dnes vyšel nový DTEST (www.dtest.cz), kde testovali programy GPS navigaci v mobilu. Test je zde: http://www.dtes­t.cz/clanek-3717/test-navigaci-pro-chytre-telefony-2014