Který magazín nebo noviny by mohly otisknout komixy?

Ráda vytvářím komixy a na Deviantart-com jsem už lehce známá. Komixy mám převážně jen skicované ale zvládnu i digitální vybarvení. Komixy jsou většinou na pokračování a někdy mají i přes 50 listů. Zajímalo by mě, jestli je nějaký magazín nebo noviny, kde bych mohla nechat moje komixy otisknout. Nebo pokud máte i jiné nápady, jak se prosadit s komixy, ráda uvítám radu.
Pro ty, kteří si nejdřívě chtějí zkontrolovat kvalitu mých komixů, zde je i odkaz: http://angi-shy.deviantar­t.com/gallery/26394930

Odpovědi
Drap

V podstatě by je mohlyi otisknout všechny noviny a časopisy. Jde jen o to získat ten správný kontakt ve vedení konkrétní tiskoviny, který bude chtít toto prosadit. Snažil bych se to postupně nabízet jednotlivým redakcím. Je to jistě složitá cesta, ale teoreticky by mohla mít úspěch.

emamamisu

třeba teď jsem narazila na časopis His Voice, primárně je ale o hudbě (http://www.his­voice.cz/). komiksový časopis Bubble Gun. nevím do jaké míry ti pomůže Komiksarium.cz (fan page i na fb), popř. ti mohu dát kontakt na mého kamaráda, který také tvoří komisy a právě v Bubble Gunu mu jeden vyšel – Adam ‚Butch‘ Kubík.