agentpv

Který lidský virus vydrží (přežije) nejdéle např. na klice u dveří, na oblečení, na rohlíku… (cholera prý i 100 let)?

Odpovědi
Edison

To by chtělo opět: DOLOŽIT nějakým odkazem!! Ještě napíšeš „prý“…

agentpv

Tak asi na všechno nemáme odkazy. Nevím jestli jsem to četl někde v diskuzi na netu, nebo slyšel na přednášce či v hospodě … bylo to v souvislosti s detektoringem – že cholera na kostech vydrží i přes sto let.

Edison

Aha… Agentura JPP… K tomu se snad nemůže nikdo ani vyjařovat jine, než u piva.

agentpv

ale i na to pivo můžeš jít s archeologem, doktorem, právníkem …