Mirdas

Který kriminální případ by jste zfilmovali ?

V posledních letech se začalo natáčet spousty televizních kriminálek.
Který námět podle skutečného kriminálního děje by jste filmařům doporučili a proč právě ten ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Historicky největší podvod v našich dějinách – „sametovou revoluci“ a její následky, zejm. kuponovou privatizaci.

Další odpovědi
klumprt

Třeba vraha Mrázka. Docela barvitý osud, atmosféra 50 let, něco jako Ve stínu, a je tam dostatečný časový odstup, aby to nikdo nemohl moc kritizovat, kdyby to bylo malinko mimo realitu.
Doplňuji:
více info třeba zde: http://www.se­rialkillers.cz/clan­ky/seriovi-vrazi/vaclav-mrazek.html

Drap

Jak vytunelovat republiku. To by byl trhák.

tencosepta

Kterak Dežo kradl rohlíky.