ptáč

Který kontinent bude v příštích letech bezpečný?

Podle býv. ministra v USA je válka jistá. Válčit se bude hlavně v Evropě a to díky Merkelové. Při prvních vojenských manévrech bude nejlepší opustit místo a přestěhovat se jinam. Ještě odkaz www.youtube.com/wat­ch?v=BABXj2nNO8k
Doplňuji:
@Zbynas @Otazníkovič když to víte, bude vám to stačit? Také si dovedu vyvodit, že bezpečnější bude peklo. Děkuji za chat.

Odpovědi
anonym

Pluto, Andromeda, možná ještě hvězda 41XC202

Drap

žádný

NikkiHeat

Každý kde nebudou lidé…

Hamon

Válka je jistá, je jen otázka času, kdy k ní dojde, a záminky. Může jít o životní prostor, o „návrat ztraceného syna“, o vodu nebo jiné zdroje… nebo o holé přežití, pokud začnou roztávat ledovce.
Bezpečno nebude nikde, protože tam, kde bude bezpečno, tam se začnou stěhovat všichni. A přenesou tam i problémy, před kterými prchají.

petra15

TO VIDEO DOPORUCUJI KAZDEMU .......kdo nic neví o „ukrajinském konfliktu“…:-)
a o zahranicní politice USA…:-)
Tak abyste nekdy neríkali, ze jste to nevedeli…:-)

Zbynas

Elysium.

Kelt

Pokud je ta prognóza správná, vychází logicky Antarktida, nebo Oceánie. Ale raketa doletí kamkoliv.

Mirdas

Tento podivný výrok jsem nikde nezaznamenal, ovšem zřejmě v případě konfliktů bych asi spoléhal na

AUSTRAlLII .
-

honza19hk

třeba Antarktida.Nebo můžeš letět na Mars.