Tw!st

Který kávovar byste mi doporučili?

Až nemám s kávovary žádné zkušenosti, rád bych nějaký zakoupil. Nejlépe do/kolem 5ti tisíc. Rozhodně ale nechci na ty kávové „kapsule“, kdy za jedno celé balení udělám 8 káv, ale na zrnkovou kávu. Typ kávy preferuji mléčnou/jemnou­/lahodnou typu latté než hořké turky a espressa. Díky za doporučení.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě bych doporučil vyhnout se všem tzv. kapslovým kávovarům. Nedoplatíte se, zařízení sice je za přijatelnou cenu ale za kapsle budete platit pomalu jako byste si každé jedno kafe nechali dovést přímo z kavárny 🙂 A to ani nemluvím o zbytečném plastovém odpadu který pokaždé vyhazujete při přípravě každého jednoho kafe … Kapsle nebrat.

Pěkný přehled i s uživatelskými recenzemi najdete zde https://goo.gl/sUp­JRh

Rozhodně z osobní zkušenosti mohu doporučit automatické kávovary s itegrovaným mlýnkem na zrnkovou kávu. Například tyto značky DeLonghi ECAM , sice za něj dáte nějakých 7tis, ale rozhodně se to vyplatí i s ohledem na následnou úsporu za předražované kapsle … do zrnkového můžete nasypat kvalitní kávu z místní pražírny v nepoměrně vyšší kvalitě.

Další odpovědi
anonym

Kávovar De'Longhi Nespresso CitiZ Limousine

Zdroj: https://www.e­uronics.cz/de­longhi-nespresso-citiz-en167-b-cerne-delen167b/p428­166/?gclid=Cj0KCQi­AlpDQBRDmARIsA­AW6-DNb-f_zYMb-cBc9ZOz8NKOhjQ4VfE69gbrQ­c4DQtcAcWTfL11_JZcka­Ak-oEALw_wcB

SuzanKa

Ahoj, tak to nevím, zda seženeš… :/ Ale pokud chceš kvalitu, pak ti rozhodně doporučím kávovar zn. Nivona. Mrkni na jejich web a klidně zavolej na uvedený kontakt. Jsou tam skvělí pracovníci, kteří ti ochotně poradí, jaký kousek vybrat, aby jsi byla spokojená…

Pajka.111

Ahoj, mohu mít dotaz? Ty sis od nich kávovar kupovala? A pokud ano, tak píšeš, že se má volat na uvedený kontakt? Oni ti nějak s výběrem radili?

SuzanKa

Jasně. Dívej, já od nich kávovar mám, protože ho máme v práci a mě hrozně vyhovoval, tak jsem si ho koupila i domů. No a jinak jsem samozřejmě volala na uvedený kontakt na https://www.nivona-eshop.cz/kontakty a nechala jsem si se vším poradit, protože nevím, co má domácí kávovar splňovat. Ten pán byl moc milý a ochotný a se vším mi hned poradil.

Pajka.111

Aha, super, moc díky za info. Já už jsem se dívala na nabídku https://www.nivona-eshop.cz a moc se mi teda líbí. Ale určitě se budu muset poradit s výběrem. Zavolám tam, jak radíš. Hned příští týden se do toho pustím.