Rokio

Který je váš oblíbený jarní den?

Čím se vyznačuje den, který máte nejraději z období jara a kdy je?

U mě to je 1. dubna, protože v tento den se může dopouštět legrace a dělat si z jiných srandu. V toleranci je i černý humor, ale ze zkušeností vím, že brutální a morbidní humor je přes čáru.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám oblíbený jarní den. Mám oblíbený každý úspěšný den ať je v kterémkoli ročním období.

Další odpovědi
Kepler

U mně je to 21. březen, zpravidla ten první jarní den. A hlavně mi k tomu datu chodí důchod.

zjentek

Květen.

Jo tak, den. Tak potom úterý!

ivzez

Každý včetně 1. dubna.
(Pokud si ze mne někdo „nestřílí“.)