Rokio

Který je váš oblíbený drahý kov (otázka pro ženy)?

Máte rády stříbro, zlato, nebo dokonce platinu? A které šperky máte rády ze kterých drahých kovů?

Nejlepší odpověď
iceT

jiný názor

Nemám ráda/nesnáším zlato, nejsem žádná panička, raději mám stříbro, nevýhodou je, že na kůži černá, a proto dávám přednost chirurgické oceli.

Další odpovědi
Kepler

stříbro

Proč by to měla být otázka jen pro ženy? Jako šperk se mi líbí rhodiované stříbro, které má vysoký lesk a nečerná. Zlato považuju za nevkus a kýč. Z chemického a elektrotechnického hlediska má ale vynikající vlastnosti.

marci1

stříbro

Stříbro je elegantní, jemné, stylové, takové lehké (oproti zlatu). 🙂

briketka10

stříbro

Odjakživa pouze stříbro a jemu podobné věci.
Jako je chrom, platina atp. zařízený byt mám
podobně. Sklo, chrom, bílá a zelené rostlinky :)

Malvína

stříbro

Zlato nemusím. Jedině bílé, maximálně růžové. Klasické ne. Vede u mě stříbro. Nevím, je možné, že ke zlatu musím “dozrát”. Nikdy se mi na mladých ženách nelíbilo, na babičkách ano.

led

jiný názor

Na parádu človek používa nielen kov. To len muži, tento biologický klon človeka, si myslia, že jedine finančne drahá kovová ozdoba krášli prirodzenú krásu človeka.

Rokio

Kepler: Ty jsi žena?

led

Rokio a vy ste nikdy nevidel muža (biologický klon človeka) ovešaného šperkami?

Zvidatel

chtěl by být.
A třeba je, co ty víš, vždyť je to anonymní a jen se vydává za muže. Nikdy nevíš.
A bacha na gender rokio, tohle je celkem diskriminační otázka.