Tomas001cz

Který internetový prohlížeč pro Android je nejrychlejší?

Nejlepší odpověď
badisko

pouzivam Operu jsem spokojen …

Další odpovědi
Bedy

Obecně velmi kvalitní mobilní prohlížeč je Opera Mobile, používal jsem jí ještě na Symbianu a znám ji i z Androidu a byl jsem s ní vždy spokojený.
Jinak bych doporučil Internet Explorer, ale ten je bohužel jen pro Windows Phone, nikoliv pro Android. Ten mi totiž vyhovuje ještě víc než Opera.

Majkl95

Měl sem tam taky Operu :) spokojenost :) ale protože mám Lumiu tak používám explorera :) ale jesli Bedy píše že na Android nejde tak nic no :D

postcd

Používám na svém starém mobilu Maxthon, mám málo paměti a přesto chodí docela OK. Je to dobrý prohlížeč pro android.

PROwww.cz

Také mohu doporučit prohlížeč Opera, stejně jako badisko. Zatím se mi tento prohlížeč jeví jako nejspolehlivější a nejrychlejší.