Heřman

Který internetový prohlížeč je podle vás ten nejlepší jak rychlostí tak i vzhledem.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Safari

Safari a Google Chrome jsou asi na trhu nejrychlejší,dost je oba využívám..

Další odpovědi
Ella

Google Chrome

mě plně vyhovuje, mnohem lepší a rychlejší než Explorer (to se ani nedá srovnávat!) a než Mozilla taky…

Operu a Safari jsem nikdy nepoužívala, takže nemůžu soudit :)

Natee

Google Chrome

Z těchto jsem používala jen Google Chrome a Internet Explorer, z těch vede Google – jednoznačně

jendahun

Google Chrome

Vyzkoušel jsem všechny,nejvíc mi vyhovuje Chrome.V jedno­duchosti je krása.

arygnoc

Mozilla Firefox

nehodnotím podle vzhledu, nýbrž podle potřeb (oceňuji zejména možnost voleb doplňků).

Maggie.b

Google Chrome

Už nepoužívám NIC jiného!! Je nejlepší!! ♥ :))

LaDy MuSiC

Google Chrome

Google Chrome jak asi tady skoro všichni. Najdu v něm prakticky všechnoa můžu si nechat stránky i překládat a vzhled ani tak neřeším. Hlavní je, že je rychlejší než Internet.

bolak

Google Chrome

fablen

Opera

casey

Opera

posahanek

Google Chrome

01Ricco

Mozilla Firefox