vivatis

Který hosting poskytuje tento design webu?

Tento design, který můžete vidět v odkazu níže jsem viděl už celkem dostkrát nikdy jsem se však nedopátral jaký hosting ho provozuje.Chtěl bych si u toho hostingu založit web.Pokud ho poznáte byl bych moc rád kdybyste napsali hosting.Děkuji moc.

http://www.craf­tzone.eu

Odpovědi
SickBreed

Je to redakční systém wordpress (je free), takže ho můžeš nainstalovat téměř na jakýkoli hosting…instalaci na klik má třeba dreamhost, ale ten nedoporučuju. Nicméně nainstalovat wordpress dokáže každý kdo umí na uživatelské úrovni s počítačem, takže není potřeba hledat hosting kde je to implementovaný.