zjentek

Který hollywoodský film za poslední čtyři roky stojí za to?

Za to zhlédnutí 🤷‍♂️
Zdá se mi, že co tato studia ovládna Čína, stojí to všechno nějak za prd.

Nejlepší odpověď
aliendrone

NJN, asi máš pravdu, že slavný Hollý ood jde do kopru (jako ostatně celá Emerika). Tedy – je zde i možnost, že mi „něco uniklo“ (to víš, skléróza-betonoza jednak, druhak tohle není moje parketa), ovšem protože si z hlavy nevybavím nic, co by stálo za komentář, je dost možné, že fakticky už tam natáčí jen samé ZMARvelovky a jim podobná dílka. :(

Další odpovědi
Schluker

Takhle rychle z hlavy treba Ford v Ferrari.