annas

Který herec s příjemnou tváří a podmanivým hlasem získával hlavně ve 30. a 40. letech přízeň tisíců nadšených fanynek?

Nejpolárnější herec těchto let se narodil 3. 11. Zahrál si mnoho hrdinských typů a mužů s ušlechtilou povahou.

Vzpomenete si na jeho jméno a některé filmy?
Doplňuji:
Je pravda, že jsem zapomněla napsat, že jde o českého herce. Omlouvám se. Já osobně jsem Krobeláře ráda sledovala ve filmech pro pamětníky.

Ale že by Bronson jako devítiletý zaujal tolik ženských fanynek?

Nejlepší odpověď
vagra

Já bych řekl,že jde o Otomara Korbeláře.
Nejznámější role-Prstýnek,Advokát chudých,Pytlákova schovanka.
V dabingu,jsme jej mohli slyšet např. v Mrazíkovi.

Další odpovědi
hanulka11

nevím zda to bude ten ,kterého myslíte

V roce 1921 se narodil herec Charles Bronson. Do paměti se zapsal především rolemi drsných chlapů, kteří berou spravedlnost do svých rukou. Za hereckou kariéru natočil přes osmdesát filmů a na dvě desítky televizních snímků a seriálů. Nejvíce se ale proslavil rolemi ve filmech Sedm statečných a Tenkrát na Západě.

varga- nejspíš máš pravdu -ten mě tedy nenapadl

vagra

Hanulko 11,
jakou porážku máte na mysli?Vás tady někdo porazil?Proboha v čem?
Nějaký v a r g a nejspíš pravdu možná, někdy, někde měl.
Pokud jste měla na mysli mě, v a g r u , pak jsem ji v tomto případě měl,ne jak píšete nejspíš,ale zcela určitě.:-)
Neprožívejte to tak vážně.
Jistě víte o co jde, když nejde o život.:-)

hanulka11

Annas přiznávám porážku, to jsem nezvládla, nějak mi uniklo ,že to byl v těch letech malý kluk, který měl asi jiné starosti, než okouzlovat dívky a ženy-asi by to ani nezvládl. Díky.

annas

Hanulko, nic se neděje. Občas se zmýlí každý.
Buďte ráda, že zatím nemáte nepřítele, který by na vás útočil tak jako kdysi na mě, když jsem jednou omylem vložila méně nepřesný zdroj. I já přiznám svůj omyl, když se někdy nezadaří… Nebudu se víc roezpisovat, jste tady zatím krátkou dobu…
Víte, když je člověk vpředu… Možná si vzpomenete, jak mě nedávno napadla Bígbít kvůli bodování, i když po celý rok, co jsem tady, jednám poctivě… Užila jsem si dost urážek a napadání (proč – můžete si sama domyslet)…

led

Hanulka, nerobte si starosti v roku 1940 19-ročný Charle už určite bol idolom mnohých dievčat. Neskôr, ako drsný muž s citlivým srdcom bol aj mojim idolom. a vôbec sa za to nehanbím…
K otázke, skôr som myslela na Oldřicha Nového, idol vtedajších dievčat.