Gus_Fring

Který herec převážně akčních filmů je váš nejoblíbenější a proč?

Nejlepší odpověď
zjentek

Někdo jiný

Marky Mark je dobrý týpek a taky Denzel Washington. Proč?

Další odpovědi
Malvína

Bruce Willis

…to je týpek! 🙂

Rokio

Arnold Schwarzenegger

To je prostě borec.

Kepler

Někdo jiný

Ed Skrein v roli Franka Martina, co by hlavní představitel v sérii Kurýr. Pere se s nonšalancí, vždy v obleku a je protipól všech těch přiblblých anabolických svalovců. Akorát mi vadí, že řídí mnohem líp, než já.

Ametyst

Někdo jiný

Steven Seagal. Nedává nesmyslně druhou šanci, když zlo už bylo pojmenováno.

kelley

Bruce Willis

Protože umí hrát nejen akční, ale i vážné role (třeba „Šestý smysl“) a taky proto, že má vlastní bluesovou kapelu ve které zpívá a hraje na foukačku 🙂

Hufnágl

Nemáš tam toho mého a to je Bruce Lee

Malvína

Však je v anketě možnost “někdo jiný”. Stačí doplnit…

zjentek

No a kde je Dolph Lundgren a Michael Dudikoff? To jsou TEPRVE TÝPCI! Kam se hrabe B. Willis (;