pusinka50

Který herec namlouvá TV reklamu na zboží obchodního řetězce Lidl?

Odpovědi
Disraeli

TV už dlouho nesleduju a už jsem dlouho žádnou takovou reklamu neviděl. Ale dřív namlouval tyhle reklamy pro Lidl Zdeněk Mahdal… dělal to roky, tak možná, že to pořád dělá. Poměrně známý dabér.

zjentek

Je to Z. Mahdal, úžasný to hlas. (;

Ahoj pusinko, je příjemné vidět zde po letech známé nicky, ještě když se k tomu přičte ten tvůj avatar, no, ani nedutám, dám si čaj. 🤪

pusinka50

Děkuji všem za odpovědi. Konečně má moje dušička klid.🙂 Zjentku, děkuji za moc milý komentář, potěšil mě.🙂 Odešla jsem odtud kvůli ivzez, která mě krkala tak dlouho, až mě nakrkla úplně. Nesnàším, když si někdo hraje na chytrého a nemá na to. Ale taky kvůli přibývajícím náctiletým a jejich až příliš pubertálním otázkám. Už mi to lezlo na nervy. Ale začnu sem zase nakukovat.🙂

Disraeli

Můžeš zkusit ukázky, jestli poznáš podle hlasu: https://dabin­gforum.cz/view­topic.php?t=80