iceT

Který herec jako představitel Sherlocka Holmese se vám líbil nejvíce?

Za mě Matt Frewer a Jeremy Brett.
Schválně nevytvářím anketu…

Nejlepší odpověď
annas

Musím říct, že mám raději zfilmované detektivky s Herculem Poirotem.

Detektivek od Conana Doyla jsem víc četla, než viděla.
Nejvíc si pamatuji zfilmovaného Psa baskerwillského, v němž Sherlocka hrál Peter Cushing.

Další odpovědi
anonym

Ve filmové podobě Christopher Lee, ale nejraději poslouchám v rádiu Holmese v podání pana Svatopluka Beneše.

BANAN93

mě se nejvíc jako představitel Sherlocka Holmese líbí poslední :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NkPG5Oi5u­XE

anonym

To asi nebudeš pamatovat, ale pro mně je to Jean Gabin.Kdykoliv vidím nějaký nový film o Holmesovi, tak tam toho Gabina vidím.

Shef

mě se nejvíc jako Sherlock líbil Richard Roxburgh a naposled jsem viděl i podaní v roli Robert Downey Jr. (jsem zvědav na S.Holmes 3)

anonym

pro barbakan
Pro mně je to opět za půl bodu, ale musím dát celý.Také jsem rád poslouchal radio a tyto hry.

iceT

Jeana Gabina si pamatuju, ale ne jako Sherlocka, spíš jako Bídníka.