MonkeyKing

Který film byl nejdráze a který nejlevněji natočen?

Film i seriál,
a na co nejvíc jdou ty peníze – ty miliony ba miliardy $ ?!!

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.ze­bricky.cz/-clanky-/-(474)-nejdrazsi-filmy-vsech-dob--Nejlevnější neznám.Kam jdou ty peníze?Řada jmen v titulcích filmů na konec.Placení lokalit při natáčení,honoráře hercům atd.atd.

Další odpovědi
mojitek

nevím přesný žebříček.Ale film z roku 69 -Easy Rider natočili za pár doláčů a přitom vydělal majlant.Navíc to byl přelomový film. Motorkáři vědí… 🙂