Hufnágl

Který externí disk byste doporučili?

Chci koupit jako dárek disk, ze kterého by se daly přehrávat filmy a fotky. Víte o nějakém vhodném a levném? Díval jsem se na netu, ale nevím, nevím…

Odpovědi
Emefej

Já mám ADATA HD710 Pro. Zda z toho poběží filmy netuším, používám to na archivaci fotek a tam to funguje skvěle.

Hlada

Přehrávat fotky a filmy jdou z každého. Jako první je potřeba zvolit kapacitu, způsob napájení a typ USB. Disk má odběr kolem 1A, takže není dobré mít ho dlouhodobě připojený k USB 2.0, pokud se z něj zároveň napájí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.