Avatar uživatele
Rokio

Který druh ptáka je úplně nejhorší letec a nepatří mezi nelétavé ptáky?

poznámka: Pokud ho přesně neznáte, můžete uvést kterékoliv ptáka, který velmi špatně létá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tučňák sice patří do podtřídy letci, ale je to pták nelétavý. Lítá jenom pod vodou. Momentálně mě napadají třeba domácí slepice. Pak ještě holubi, které koupíš od chovatele z druhého konce republiky. Sice jsou to letci výborní, ale mají tak mizernou navigaci, že nikdy už netrefí zpátky do svého nového domova.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
magorvkleci

tučňák
kupodivu jsou tučňáci zařazeni do podřádu „letci“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jako první mne napadá největší pták svěka (ne, Kepler to NENÍ ;) :D), je to >>>
Emu hnědý. Nelétá také např. Pštros dvojprstý.

Slepice sice létá mizerně, ale NĚKTERÉ slepice dokáží létat VELMI DOBŘE, dokonce způsobují rozpaky fyziků ohledně mezní rychlosti, kterou (jak se občas zdá) ignorují a dokonce překonávají!!! To samozřejmě v případě, když mají u Diora atd. akční slevu! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: tak přesně o tom jsem tady před hodinou psal! https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-lidi-bavi-vymyslet-odpovedi-ktere-nepomuzou Emu i já jsme ptáci nelétaví, což stojí mimo otázku 🙂

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

WOW, sypu si popel na na sebe! No jo, je to tak, neobtěžoval jsem se pořádně přečíst dotaz (njn – Rokio), takže jsem odpověděl na něco „trochu jného“. My mistake, tož sorry woe!
RESUMÉ:
Kepler mě setřel jako stěrač mouchu na předním skle! A za to ti drahý astronome (hned jak tě potkám) ROZTRHÁM VŠECHNY POKÉMONY!!! Nu pagadí!! ;D :D :D

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jen to zkus, ty zrůdo jedna nepřirozená! Pocitíš účinky zakňaktelu, co mi daroval štáb z Hvězdné brány. A když mi na ty pokémony šáhneš, tak to zmáčknu rovnou dvakrát a budeš okamžitě nejmrtvější ze všech vetřelců!

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tak ty takhle? No počkej, to se poví mamince! A pak…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=k4JVv94W6QQ

;) :D :D :D :D :D :D :D

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek