Rokio

Který druh ptáka je úplně nejhorší letec a nepatří mezi nelétavé ptáky?

poznámka: Pokud ho přesně neznáte, můžete uvést kterékoliv ptáka, který velmi špatně létá.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tučňák sice patří do podtřídy letci, ale je to pták nelétavý. Lítá jenom pod vodou. Momentálně mě napadají třeba domácí slepice. Pak ještě holubi, které koupíš od chovatele z druhého konce republiky. Sice jsou to letci výborní, ale mají tak mizernou navigaci, že nikdy už netrefí zpátky do svého nového domova.

Další odpovědi
magorvkleci

tučňák
kupodivu jsou tučňáci zařazeni do podřádu „letci“

aliendrone

Jako první mne napadá největší pták svěka (ne, Kepler to NENÍ ;) :D), je to >>>
Emu hnědý. Nelétá také např. Pštros dvojprstý.

Slepice sice létá mizerně, ale NĚKTERÉ slepice dokáží létat VELMI DOBŘE, dokonce způsobují rozpaky fyziků ohledně mezní rychlosti, kterou (jak se občas zdá) ignorují a dokonce překonávají!!! To samozřejmě v případě, když mají u Diora atd. akční slevu! ;) :D :D

Kepler

alien: tak přesně o tom jsem tady před hodinou psal! https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-lidi-bavi-vymyslet-odpovedi-ktere-nepomuzou Emu i já jsme ptáci nelétaví, což stojí mimo otázku 🙂

aliendrone

WOW, sypu si popel na na sebe! No jo, je to tak, neobtěžoval jsem se pořádně přečíst dotaz (njn – Rokio), takže jsem odpověděl na něco „trochu jného“. My mistake, tož sorry woe!
RESUMÉ:
Kepler mě setřel jako stěrač mouchu na předním skle! A za to ti drahý astronome (hned jak tě potkám) ROZTRHÁM VŠECHNY POKÉMONY!!! Nu pagadí!! ;D :D :D

Kepler

Jen to zkus, ty zrůdo jedna nepřirozená! Pocitíš účinky zakňaktelu, co mi daroval štáb z Hvězdné brány. A když mi na ty pokémony šáhneš, tak to zmáčknu rovnou dvakrát a budeš okamžitě nejmrtvější ze všech vetřelců!

aliendrone

Tak ty takhle? No počkej, to se poví mamince! A pak…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=k4JVv94W6QQ

;) :D :D :D :D :D :D :D