Který dřívější pilot F1 byl váš nejoblíbenější?

Který pilot F1 z dřívější doby (tím myslím piloty formule,kteří už nežijí) byl váš nejoblíbenější?

Odpovědi
Kepler

Na ty kteří už nežijí se buď nepamatuju, nebo mi byli lhostejní. Sympatický mi byl Mika Häkkinen, připadal mi skromný, usměvavý. Koho jsem naopak neměl rád byl Michael Schumacher, připadal mi jako takový typický arogantní Němec. Jsou to ale jen subjektivní pocity, možná byli ve skutečnosti jiní.

Rokio

Michael Schumacher, protože to byl hodně dobrý závodník a má mnoho kvalit.

Cenobita

Nevím jestli je nejoblíbenějším, ale v Československu bylo jeho jméno závodníka synonymem rychlosti: Emerson Fittipaldi

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Emerson_Fit­tipaldi

Pixma

Jackie Stewart.