annas

Který dnešní jubilant zpíval píseň „Až na severní pól šel bych rád…“? S kým často vystupoval v duetu?

Byl to gentleman každým coulem. Jakmile někam přišel, i ten nejpošmournější den se rázem projasnil. Pocházel z Brna.

Znáte některé skladby, kterými se proslavil?

Nejlepší odpověď
rynek878

Milan Chladil (* 8. února 1931 v Brně – 28. června 1984 v Praze) byl moravský muzikálový pěvec a zpěvák v žánru popmusic.

Až na severní pól
Dívka, jež prodává růže
Chtěl bych mít kapelu (také jako půvabná filmová píseň)
Je krásné lásku dát
Je nás jedenáct
Santa Anna Maria
Té, kterou mám rád
Teď už je ráno
Toulavá
Ulice, kde bydlíš ty
Volání divokých husí

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­lan_Chladil

Další odpovědi
vagra

Milan Chladil vystupoval s Yvetou Simonovou

oskar

Nebyl to Milan Chladil?