annas

Který dnešní jubilant získal Českého lva za hlavní mužskou roli ve filmu Babí léto?

S kterou rozhlasovou postavou je spojen? Vzpomenete si na jeho některé další filmové role?

Stále o sobě pochyboval, byl plný smutku…

Nejlepší odpověď
anonym

Byl to,již zesnulý,pan herec Vlastimil Brodský.Tuším,že v rozhlase vyprávěl pohádky v pořadu Hajaja.Jeho rolí ve filmech je nespočetné množství a tak je tady vypisovat by zabralo spoustu místa.